domůúvod Přihlásit domů Escribe Login A casa

VET-ANIMALVýpočty pro krmení psa a kočky

Pro psa a kočku jsou parametry v podobě potřeby vody anebo krmiva přibližně stejné. Záleží jen na hmotnosti zvířete. Váha zvířete
[kg]
Potřeba vody na den: litru
Potřeba vlhkého krmiva na den: kg
Potřeba suchého krmiva na den: kg
Potřeba vody je orientační, záleží také na teplotě prostředí a fyzické aktivitě. V každém případě o polovinu vyšší spotřeba je již podezřelá a je nutné posoudit alespoň barvu moči. Selhávání ledvin se projevuje odbarvením moči. Moč je vodová. V tom případě Regavet poskytne ledvinám možnosr regenerace - uvedení do původního stavu.

Potřeba krmiva je také pouze orientační ukazatel. Záleží na aktivitě zvířete. Hladové oči vám ukážou, zda je krmiva podle výpočtu dostatek. Pokud má zvíře stále hlad, zkuste je zabavit. pokud to nepomůže, přidejte jen trochu krmiva.

U suchého průmyslového krmiva je vhodné dodržovat doporučení výrobce. Výpočet je jen orientační.

Tento web nepoužívá cookies. Používá pouze dočasné session po dobu pobytu na stránkách anebo do odhlášení a to pouze u dobrovolně zaregistrovaných a přihlášených členů pro přístup do skrytých částí stránek a usnadnění vyplňování některých formulářů. Uchovává pouze vaše dobrovolně poskytné osobní údaje, které může každý uživatel sám kdykoli změnit anebo omezit. Automatický sběr vašich osobních údajů tyto stránky neprovádí.

Ochrana osobníchúdajů

Autor L.Chmelař
© 2017 - 2020