domůúvod Přihlásit domů Escribe Login A casa

VET-ANIMALPřesný výpočet počtu kapek a tobolek pro zvíře i člověka

Výpočet je vhodný pro člověka a každý druh zvířete nad 1 kg hmotnosti. Je platný jen pro regenerační preparáty Energy. Hmotnost v kg
Potřeba kapek na jednu aplikaci
Potřeba tobolek na celý den, větší počet tobolek je vhodné rozdělit do 2 dávek
Kapky při krátkodobém podávání (do 5 až 7 dnů) podáváme 3x denně. Při velmi krátkém podávání (do 2 dní) můžeme aplikovat i 6x denně. Při dlouhodobé aplikaci vždy 2x denně. Všechny kapkové preparáty je lépe podávat na lačno, před krmením. Jedinou výjimkou je Drags Imun/Imunovet, který prázdný žaludek může dráždit, proto je vhodné jej podávat po krmení anebo spolu s pamlskem.

Tobolky aplikujeme 1x denně večer, při větším počtu tobolek lépe dávku rozdělit na 2x denně. Větší dávku je lépe podávat večer (např. denní dávka 3 tobolky a z toho jednu podáváme ráno, 2 večer). Přes noc je lepší využití obsahu tobolky v organismu.

Tento web nepoužívá cookies. Používá pouze dočasné session po dobu pobytu na stránkách anebo do odhlášení a to pouze u dobrovolně zaregistrovaných a přihlášených členů pro přístup do skrytých částí stránek a usnadnění vyplňování některých formulářů. Uchovává pouze vaše dobrovolně poskytné osobní údaje, které může každý uživatel sám kdykoli změnit anebo omezit. Automatický sběr vašich osobních údajů tyto stránky neprovádí.

Ochrana osobníchúdajů

Autor L.Chmelař
© 2017 - 2020