domůúvod Přihlásit domů Escribe Login A casa

VET-ANIMAL


Konzultace a poradny

Přímá konzultace, automatické poradny

UPOZORNĚNÍ!!! Automatická poradna podle symptomů vám může dát více informací než osobní poradna. Nikdo si nemůže pamatovat všechno, proto může být odpověď z této automatické poradny komplexnější než osobní konzultace. Jsou zde sdruženy prakticky všechny popsané choroby zatím dýchacího traktu zvířat. Ostatní systémy zatím jen ve stručnosti a neustále se na dalších pracuje. Kompletní budou do konce roku 2018. Osobní konzultace je určena hlavně pro nepřehledné stavy pacienta a pro indikace, které dosud nebyly popsány.

Konzultace zdravotního stavu

Nejste spolupracovníkem ani neplatíte, proto jsou pro vás přístupné jen následující poradny:
 • Výběr podle postiženého orgánu on-line - výběr podle Pentagramu
 • Hlavní indikace produktů Energyvet - k čemu lze použít jednotlivé produkty. Adekvátní humánní produkty lze použít při výběru pro člověka.
 • Stará poradna zcela zdarma pro každého, kterou ale nedoporučuji pro zastaralost. Je k dispozici jen dočasně, dokud nebude hotová poradna nová.
 • Stránky s kompletním popisem nemocí (původ, symptomy, diagnostika, klasická léčba, regenerace, prognóza a další doporučení) jsou pro svou pracnost a neustálou potřebu zdokonalování a doplňování o nové poznatky přístupné jen pro zaregistrované spolupracovníky anebo po zaplacení přístupu.
  Stránky s poradnou pro poruchy chování a pro výchovu zvířat jsou opět přístupné jen pro zaregistrované spolupracovníky anebo po zaplacení přístupu.

  Tento web nepoužívá cookies. Používá pouze dočasné session po dobu pobytu na stránkách anebo do odhlášení a to pouze u dobrovolně zaregistrovaných a přihlášených členů pro přístup do skrytých částí stránek a usnadnění vyplňování některých formulářů. Uchovává pouze vaše dobrovolně poskytné osobní údaje, které může každý uživatel sám kdykoli změnit anebo omezit. Automatický sběr vašich osobních údajů tyto stránky neprovádí.

  Ochrana osobníchúdajů

  Autor L.Chmelař
  © 2017 - 2020