Kontaktní formulář
domůúvod Přihlásit domů Escribe Login A casa

VET-ANIMALKontaktní formulář

Neslouží pro dotazy na zdraví!!! Pro dotazy slouží PORADNA jen pro přihlášené a u nás zaregistrované. Pro ostaní je poradna zpoplatněná zakoupením minimálně 60 kreditů (300 Kč).

Kontaktujte nás odesláním formuláře níže.
Formulář můžete využít i k napsání kazuistiky, zkušenosti s regenerací zvířete. Vítáme i negativní kazuistiky, kde je nutné uvést souběžnou léčby a uvést podrobnosti, abychom mohli analyzovat příčinu nefunkčnosti. Vývoj probíhá poučením z chyb, proto každý analyzovaný neúspěch může znamenat nový poznatek, který již zvířeti pomoci může.
A prosím, mimo uvedení kontaktní emailové adresy se podepište celým jménem (případně s tituly). Jen tak vám můžeme přiřknout autorství.

Vaše emailová adresa

Antispam - zadejte aktuální rok


Tento web nepoužívá cookies. Používá pouze dočasné session po dobu pobytu na stránkách anebo do odhlášení a to pouze u dobrovolně zaregistrovaných a přihlášených členů pro přístup do skrytých částí stránek a usnadnění vyplňování některých formulářů. Uchovává pouze vaše dobrovolně poskytné osobní údaje, které může každý uživatel sám kdykoli změnit anebo omezit. Automatický sběr vašich osobních údajů tyto stránky neprovádí.

Ochrana osobníchúdajů

Autor L.Chmelař
© 2017 - 2020