Pozitivní myšlení
domůúvod Přihlásit domů Escribe Login A casa

VET-ANIMALPozitivní myšlení

Proč myslet pozitivně? Má to několik důvodů.

Prvním důvodem je, že díky pozitivnímu myšlení se mnohem lépe žije a ovlivňujeme většinu dějů ve svém okolí ve prospěch všech. Není to jen pro nás. Štěstí je jen ve vaší hlavě a o jakém štěstí mluvit, když nám v mozku hlodá, že naše zdánlivé štěstí je vybudováno na neštěstí jiných.

Druhým důvodem je, že pozitivní mysl jako pozorovatel (detektor) vnímá pozitivní změny a ty zmrazí ve svém vývoji směrem k pozitivnímu výsledku (způsobením kolapsu vlnové funkce směrem k pozitivním alternativám). Je důležité sledovat při léčení či regeneraci pozitivní vývoj. Tím, že jej sledujeme a vnímáme ve vývoji k lepšímu, zakonzervujeme možnost pozitivního vývoje.

Dalším důvodem je, že pozitivní myšlení obecně je jediným východiskem ze svrabu, který se na nás řítí ze všech stran. Sdělovací prostředky všeho druhu se kvůli sledovanosti orientují jen na negativní věci. Je pak těžké udžet si pozitivní myšlení a životní optimismus. Někteří to řeší nesledováním zpráv a ignorováním sdělovacích prostředků, ale nevědí, co činí. Ponechávají vývoj nahodilosti a díky posedlosti člověka myslet negativně, nechávají vývoj ovlivněný negativismem svému osudu, který bez pozitivně myslících pozorovatelů půjde jednoznačně tam, kam určitě nechceme.

Tento web nepoužívá cookies. Používá pouze dočasné session po dobu pobytu na stránkách anebo do odhlášení a to pouze u dobrovolně zaregistrovaných a přihlášených členů pro přístup do skrytých částí stránek a usnadnění vyplňování některých formulářů. Uchovává pouze vaše dobrovolně poskytné osobní údaje, které může každý uživatel sám kdykoli změnit anebo omezit. Automatický sběr vašich osobních údajů tyto stránky neprovádí.

Ochrana osobníchúdajů

Autor L.Chmelař
© 2017 - 2020