Pro klienty kočičí kavárny Envi Café
domůúvod Přihlásit domů Escribe Login A casa

VET-ANIMALPro klienty kočičí kavárny Envi Café

Neznáte ještě kočičí kavárnu Envi Café?

Vřele doručuji nejen za sebe, ale mnoho dalších spokojených klientů této kavárničky. Najdete ji v Brně na Kolišti 55. Příjemná obsluha, kočičí společnice, které pobaví a rozptýlí. Vedle toho vynikající zákusky a samozřejmě káva. I něco malého k jídlu zde mohou nabídnout. Posezení je skutečně terapeutické a chcete-li si odpočinout z každodenního shonu, navštivte tuto oázu psychické pohody. (navštívte stránku EnviCafé)

Těšíme se na Vás

Pomáháme potřebným

Využíváme obchodního systému ke zlepšení kvality života zvířat v útulcích. Pečujeme bez požadavků na úhradu přímo o jejich zdravotní stav, ale umístění zvířete v nové adoptivní rodině a jeho ustájení a krmení v útulku vyžaduje materiálníé prostředky. Proto vznikla společná iniciativa patronky některých kočičích útulků, vedoucí kočičí kavarny EnviCafé, paní Adély a veterinárního lékaře, autora regenerační terapie pomocí přírodních preparátů Energy a Energyvet, MVDr. Chmelaře

Disponujeme špičkovými přírodními produkty, které na rozdíl od klasické léčby dovedou odstranit zdravotní potíže trvale bez doživotního užívání.Virovet Proč? Nemocný orgán musí odpočívat a my mu zajistíme zázemí, aby při odpočinku znovu nabral sílu a vrátila se jeho funkce. Vytvoříme k jeho odpočinku zázemí. Tomuto procesu se říká regenerace. Regenerace je účinná zejména tam, kde klasická léčba selhává. Největší úspěchy slaví tato metoda u chronických onemocnění, které klasická medicína nedokáže vyléčit. Ale úspěchy jsou i u akutních onemocnění. Dovede mimo jiné zastavit při včasném podání jakoukoli virózu do několik málo minut. Pomocí Virovetu, který nastartuje během několika minut prvotní tvorbu slizničních imunoglobulinů (IgM), které vytvoří záchytnou síť, která zabrání dalšímiu šíření viru po sliznicích.

V útulcích, kde používají tyto peparáty se dramaticky snížilo šíření nebezpečných nákaz. Také výdaje na veterinární ošetření obyvatelů útulku se významně snížily.

Pro klienty kavárny nabízíme stejnou službu. Můžete se obrátit na poradnu veterinárního lékaře a poradnu pro regeneraci člověka s optimálním výběrem preparátu, je nachystáno vzdělávání ve formě přednášek, péče o zvíře - jeho potřeby, krmení, chování, řešení nejčastějších zdravotních problémů a v neposlední řadě psychosomatická onemocnění. Což je přenos psychických problémů na orgánovou úroveň a následný vznik onemocnění. U domácích mazlíčků to bývá přebírání psychických problémů zvířetem z majitele. Může za to značná empatie, kterou jsou tito tvorové obdařeni. Takže pak řešíme psychiku člověka a zdravotní stav zvířete současně. Používané preparáty jsou přímo předurčeny pro řešení těchto psychosomatických problémů.

Co za to? Nákupem preparátů pro svoji potřebu anebo pro potřeby vašeho zvířecího průvodce přímo v kavárně anebo stanete-li se členem klubu Energy pod kočičí kavárnou EnviCafé. Pak jde určitá částka (množstevní provize) na pomoc zvířatům v útulcích. Když budete nakupovat jinde, třeba na internetu, tak za stejnou cenu půjdou tyto částky do kapsy překupníkům, kteří vám ani kvalitní poradnu nejsou schopni poskytnout. Nezajímá je, jestli preparát vám anebo vašemu zvířeti pomůže. Jako příslušník klubu můžete nakupovat kdekoli, kde po vás budou chtít registrační číslo a vždy za velkoobchodní  cenu. To jsou především kluby Energy a kurýrní centra po celé ČR a jejich internetové obchody. Jen upozornění. Nekupujte preparáty přes internet, kde vám je prodají za členskou cenu (o cca 30% nižší) bez toho, že by po vás chtěli registrační číslo člena klubu. Jsou to překupníci, kteří prodávají i prošlé a znehodnocené preparáty. Nezajišťují odpovídající podmínky skladování. Někdy jsou to i produkty ukradené. Rozhodně množstevní provize neposlouží ani jednomu zvířeti v nouzi.

Členství v klubu přátel zvířat a přírodní medicíny prosté nežádoucích vedlejších účinků vás k ničemu nezavazuje a máte nárok nakupovat preparáty za velkoobchodní cenu. Pouze musíte nakoupit poprvé za 400 Kč v členské tj. velkoobchodní ceně + 99 Kč registrační poplatek. Už když budete pro svoji kočičku potřebovat 2 preparáty, člesnství se vyplatí. A to je časté, protože je potřeba často řídící preparát, který organismu sděluje co má dělat a pak preparát pomocný, který dodává potřební látky - stavební materiál. V poplatku je předplatné na časopisy Vitae a Animal, kde najdete nejen zkušenosti, rady a zajímavosti, ale i zábavu. Dále máte v poplatku vedení člena klubu v databázi, kdy vám automaticky budou připisovány slevy při případných nákupech. Uplatníte je v dalším nákupu. A nakupovat je co. I kosmetika (lidská) má léčivé účinky. Ale nakupovat vás nikdo nutit nebude, ale sami poznáte, že užitečnost produktů je špičková. A pamatujte. S každým nákupem přispíváte sice malou částkou, ale při množství uživatelů již částkou významnou na péči o potřebné. Aniž byste zaplatili korunu navíc.

Kde požádat o členství? Třeba na těchto stránkách. Přihlaste se na tyto stránky a pak klikněte na odkaz Chci se stát členem, který se vám objeví po přihlášení. Anebo přímo v kočičí kavárně, ale to stejně skončí na těchto stránkách. Jako sponzora uvedte Adélku, kočičí kavárnu, EnviCafé anebo přímo registrační číslo 220339. Je jedno co, vše bude převedeno na uvedené číslo.

Po odeslání žádosti o členství automaticky anebo při nákupu v kočičí kavárně po oznámení od vedoucí EnviCafé se můžete obracet s dotazy na zdraví svého zvířete (jakéhokoli) anebo svých blízkých přímo na mne. Můžete využít také automatické poradny na těchto stránkách, která se zpřístupní poté, co se stanete členy pod EnviCafé. Kontakt na mne vám pak sdělím sám anebo jej dostanete při nákupu v kočičí kavárně. Pro ostatní je moje poradna hrazená dle veterinárního tarifu. Po telefonu poradnu nedoporučuji a ani ji nedělám. Klienti dělají chyby, něčemu špatně porozumí anebo si ani nezapamatují správný název preparátu. Lépe je vše černé na bílém. Když je potřeba, sám zavolám v případech, které vyžadují rychlý zásah.

Lubomír Chmelař

 

 

Tento web nepoužívá cookies. Používá pouze dočasné session po dobu pobytu na stránkách anebo do odhlášení a to pouze u dobrovolně zaregistrovaných a přihlášených členů pro přístup do skrytých částí stránek a usnadnění vyplňování některých formulářů. Uchovává pouze vaše dobrovolně poskytné osobní údaje, které může každý uživatel sám kdykoli změnit anebo omezit. Automatický sběr vašich osobních údajů tyto stránky neprovádí.

Ochrana osobníchúdajů

Autor L.Chmelař
© 2017 - 2020