MVDr. Lubomír Chmelař, Ph.D.
domůúvod Přihlásit domů Escribe Login A casa

VET-ANIMALMVDr. Lubomír Chmelař, Ph.D.

MVDr. Lubomír Chmelař, Ph.D.Vystudoval obor všeobecné veterinární lékařství. 15 let působil jako odborný asistent katedry fyziologie hospodářských zvířat a na ústavu biologie a zoologie na VŠV, poději VFU Brno (Veterinární a farmaceutická univerzita v Brně). Absolvoval první homeopatické kurzy institutu Boiron, praktikoval homeopatii a učil ji i jako nepovinný předmět na VFU. Krátce se věnoval fytoterapii zvířat. Od roku 1997 začal pracovat pro firmu Energy souběžně s působením na vysoké škole. Pro náročnost dvojí práce od roku 2000 pracoval pouze pro firmu Energy, kde pracoval na vývoji preparátů, prováděl vzdělávání a hlavně vyvíjel nové postupy ke zvládání různých druhů onemocnění pomocí regenerace.

Absolvoval mezinárodní kurzy EAV-L u Prof. Lupičeva a Dr. J.A.Volgapkina. Je spoluautorem diagnostického a testovacího přístroje na bázi EAV Supertronik. Je autorem systému používání tohoto přístroje pro regenerační preparáty Energy a následně na základě praktických zkušeností získaných s pomocí tohoto přístroje u cca 15 000 klientů autorem pozměněného Pentagramu pěti elementů jako pomůcky pro diagnostiku, predikci vývoje onemocnění a správného výběru preparátu. Po krátké přestávce nastoupil jako ředitel veterinární divize Energy Czech Republic a.s. a vyvinul ucelený systém používání preparátů pro zvířata. Je autorem většiny regeneračních postupů, které umožňují vyléčit klasickou medicínou některé nevyléčitelné choroby. Nyní působí jako nezávislý veterinární konzultant a školitel vlastního týmu odborníků. Člen Komory veterinárních lékařů, praktikující veterinární lékař se specializací konzultant, reg. číslo 6126. Spolupracuje i s některými humánními lékaři jako konzultant pro onemocnění odolávajících klasické léčbě.

Kontaktujte mě prosím ohledně organizačních věcí přes NAPIŠTE. Pokud ale požadujete poradit se zdravotním stavem, tak jen přes emailovou adresu poradna@vet-animal.cz Upozorňuji, že poradna je placená. Vzhledem k velkému vytížení poradnou a také někdy k poměrně složitým instrukcím, které si klient nedokáže často zapamatovat, neposkytuji poradnu po telefonu. Pro členy mého týmu poskytuji poradnu zdarma.

Tento web nepoužívá cookies. Používá pouze dočasné session po dobu pobytu na stránkách anebo do odhlášení a to pouze u dobrovolně zaregistrovaných a přihlášených členů pro přístup do skrytých částí stránek a usnadnění vyplňování některých formulářů. Uchovává pouze vaše dobrovolně poskytné osobní údaje, které může každý uživatel sám kdykoli změnit anebo omezit. Automatický sběr vašich osobních údajů tyto stránky neprovádí.

Ochrana osobníchúdajů

Autor L.Chmelař
© 2017 - 2020